Графік роботи

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ 

у  2019-2020 н.р.

    

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

у І семестрі 2019-2020 н.р.

серед учнів 1-11–х класів

 

з/п

Назва гуртка

Клас

День

проведення

Час

проведення

Місце проведення

П.І.П. вчителя

1.

Сольний спів

 

Хоровий спів

1,2

Середа

13:50 -  14:50

Актовий зал

Головій О.В.

7-11

3-6

Середа

Четвер

14:40 - 15:40

11:50 - 12:50

2.

Вокальний ансамбль

 

1-2

7-11

 

Вівторок

Четвер

 

12:50 – 13:50

14:40 – 15:40

 

Каб. 25

Головій О.В.

3.

Естрадний спів

7-11

 Середа

16:45 – 17:45

Каб. 25

Головій О.В.

4.

Хореографія 

3

2

7-8

 

4-5

1-2

 

3

 

4-5

1

7-8

 

 

 

Понеділок

 

 

 

Середа

 

Четвер

 

 

П’ятниця

 

11:45 - 12:45

12:50 – 14:20

14:45  - 15:45

 

11:15 – 12:45

12:45– 13:55

 

11:50 – 12:50

 

11:15 - 12:45

12:50 -13:50

13:55 -15:25

Актовий зал

Котова С.В.

5.

«Майстриня»

розпис по склу

3-4

1-2

 

3-4

1-2

Вівторок

 

 

Четвер

12:00-12:45

12:50-13:35

 

12:00-12:45

12:50-13:35

Каб. 2, 24

Лісова Л. М.

6.

Юні модельєри

7-8

Четвер

14:40 – 15:40

Кабінет обсл. праці

Ваплярук О.І.

7.

Юний дизайнер  

3-5

Середа

11:45-12:45

 

Кабінет обсл. праці

Костюк І.Л.

8.

Технічне моделювання

5-6

Середа

11:50-12:50

Майстерня

Тарасюк Л.Я.

9.

Образотворче

мистецтво               

7

Понеділок

14:35 – 15:35

Каб.23

Токарчук О.Й.

10.

Оригамі. Паперопластика

1,2

3-5

3-5

Понеділок

П’ятниця

Субота

12:40 – 13:40

11:00 -13:00

10:00 – 12:00

Каб. 24

Стасюк І.А.

11.

Моделювання нитками

«Клубочок ідей»

3-6

Четвер

П’ятниця

 

11:15 – 12:35

Кабінет обсл. праці

Москалюк О. Д.

12.

Юні туристи

3-6

Вівторок

Четвер

11:00 – 12:40

Кабінет обсл. праці

Макаревич Н.І.

 

ГРАФІК  РОБОТИ

спортивних секцій

комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Луцької міської ради Волинської області»

на 2019-2020 н.р.

 

п/п

Назва секції

Клас

Керівник секції

День проведення

Години проведення

1.      

Футбол

5-7 класи

Хомич О.Г.

середа

 

14:40-15:40

 

2.      

Волейбол

8-11 класи

Паламарчук О.А.

понеділок

14:40-15:40

3.      

Легка атлетика

2-4

 класи

Лагода І.М.

п’ятниця

12:00-12:45

4.      

Баскетбол

9-11 класи

Каліщук В.І.

четвер

14:40-15:40

5.      

Загальнофізична підготовка

5-11 класи

Сіваченко В.В.

середа

п’ятниця

 

14:40- 15:40

 

6.      

Теніс

5-11 класи

Сіваченко В.В.

 

 

середа

п’ятниця

 

 

15:45- 16:45

7.      

Стрілецький

5-11 класи

Сіваченко В.В.

 

середа

п’ятниця

 

17:00-18:00