Луцький МВ УМВС України у Волинській області

Луцький МВ УМВС України

у Волинській області

Наш навчальний заклад обслуговує старший оперуповноважений Сектору кримінальної міліції у справах дітей Луцького МВ УМВС України у Волинській області капітан міліції Гачкевич Олександр Володимирович.
     З приводу повідомлень Ви можете звертатись за телефоном : (0332) 24-83-57, а також за адресою: м. Луцьк, вул. Грибоєдова, 2 (310 каб.) або на електронну адресу : Kmsd_lutskmvs@ukr.net.
   Також повідомляємо електронну адресу Управління кримінальної міліції у справах дітей Міністерства внутрішніх справ: DITYPOLICEMVS.GOV.UA та Сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Волинській області: UKMSD@MAIL.RU, яку можуть використовувати як діти так і батьки для направлення запитань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи в школі.