ІІІ Всеукраїнська мистецька акція "Мій Шевченко - Мій світ"

З 14 вересня по 17 вересня 2016 року  у Національному музеї Тараса Шевченка відбулася виставки кращих робіт учасників ІІІ Всеукраїнської мистецької акції для обдарованих дітей та молоді "Мій Шевченко - Мій світ" та нагородження переможців Акції.

Уже втретє Національний музей Тараса Шевченка спільно з Малою академією наук України проводить Всеукраїнську мистецьку акцію для обдарованих дітей та молоді «Мій Шевченко», яка об’єднує талановитих дітей з усієї України та сприяє їх розвитку як соціально зрілих, творчих особистостей з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості.

У номінації «Відео (читання творів Тараса Шевченка напам’ять) у молодшій віковій категорії здобув перемогу учень 2-А класу  нашої школи – Наумчук Тимур.

Директор Національного музею Тараса Шевченка – Дмитро Стус, учень 2-А класу  нашої школи - Наумчук Тимур, директор Національного центру «Мала академія наук України» -  Оксен Лісовий.

Вітаємо з перемогою!!!