У Луцьку відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

15 березня в місті Луцьку в приміщенні торгово-розважального центру «Порт-Сіty» на арені розваг “GENERATOR CITY” міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В спортивному заході взяли участь 24 команди, з яких 17 сімей — з міста Луцька, 7 — з різних куточків області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди.

За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце у міському фестивалі посіла сім’я Олександра, Оксани та Максимка Горелових, які представляли ЗОШ № 20. Друге місце виборола сім’я Сергія, Ірини та Даринки Вертей – представники НВК № 10. Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я Анатолія та Олени Хомич з сином Михайликом. Тато - викладач ЛНТУ, мама - вчитель, а син - учень загальноосвітньої школи № 2. Ця родина стала першою також й за підсумками результатів обласного фестивалю, а тому буде представляти наше місто та область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що відбудеться у травні в місті Суми.

Всі учасники міського фестивалю були нагороджені солодкими подарунками, а переможці та призери отримали ще й грошову винагороду від міського центру «Спорт для всіх».

Вітаємо переможців та призерів фестивалю, а сім'ї Хомич зичимо успішної підготовки та виступу на Всеукраїнському фестивалі.

'>   Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Матеріал узятий із офіційного сайту Луцької міської ради та ВолиньSport