Науково-педагогічний проект "Інтелект України"

Презентаційний урок для батьків у 1-А класі, який навчається за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"

12 грудня 2018 року у 1-Б класі, який навчається за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» відбувся презентаційний урок з курсу «Я пізнаю світ». Першокласники на занятті продемонстрували високий рівень знань, умінь та навичок, а також системність, наполегливість та працелюбність у навчальній діяльності.

Діти, «подорожуючи» материками, змогли пригадати тваринний світ різних континентів, розпізнати їх зображення, а також вивчити в цікавій формі нове про Північну та Південну Америки. Швидкий темп уроку не давав розслабитися ні дітлахам, ні вчителеві. Протягом уроку в учнів через кожні кілька хвилин змінювався вид діяльності. Школярі виконували такі вправи як «Фотоапарат», «Повітряні кульки», «Сорока та черепаха», завдання від Питайлика, «Зоряні перегони», була робота з картою. І хоч матеріал складний (за традиційною програмою вивчається у 4 класі), учні  з легкістю справилися із ним. Цьому допомогли фізкультхвилинки, виконання пісень під караоке, вправи для очей, релаксаційна пауза, які дозволили не втрачати увагу дітей ні на хвилинку.

А  батьки  мали змогу не лише побачити свою дитину з нового для них боку, а й детальніше ознайомитися із тими формами і прийомами  роботи, які застосовує на уроках класовод Нікітюк Тетяна Василівна, працюючи за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Освітнє середовище 1 класів 2018 рік

14 грудня 2017 р. на базі комунального закладу «Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» проходив обласний науково –практичний семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». У семінарі взяли участь науковці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, ХНПУ ім.  Г.С Сковороди Кириленко С.В., Кіян О.І., проректор з наукової роботи Волинського ІППО Вітюк В.В.

Метою семінару була розробка спільної програми науково-методичної роботи  заступників директорів та творчого колективу  науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Науковий консультант Проекту Кириленко С.В. розповіла про практику інноваційної педагогічної  діяльності в системі закладів  загальної середньої освіти. Завідувач сектора експериментальної педагогіки відділу інноваційної діяльності ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти Кіян О.І. опрацювала питання педагогічного альянсу учителів і батьків як  стратегії розвитку Проекту. Учасники семінару відвідали  та обговорили презентанційні уроки у проектних класах.

Ми у ЗМІ

ЗАВАНТАЖИТИ У PDF