10.10.2018 р. Exit Tour

10.10.2018 у школі відбувався Exit Tour…

Exit Tour  - що це?:

EXIT Tour - це міжнародний освітній проект, який активно співпрацює зі школами у Словаччині, Чехії, Польщі, Естонії та Україні. Проект складається з лекцій превентивного характеру, виступів музичних гуртів зазвичай з Великобританії та США, а також, спілкування з носіями англійської мови.

3 чого складається проект?

Якісні лекції: учні мали можливість прослухати інтерактивні лекції, які

базуються на християнських моральних цінностях,

на теми актуальні для підлітків.

Взаємодія з носіями англійської мови: учні мали можливість спілкуватися з

носіями мови та практикувати розмовну англійську мову.

Приваблива програма для учнів: ця програма є привабливою для учнів через актуальність та інтерактивність лекцій, а також, завдяки виступу музичного гурту, який є прикладом успішних людей, що поділяють цінності здорового

способу життя у різних сферах.

EXIT Lectures Види лекцій:

Булінг у школах: як помітити і як відреагувати? Ця лекція допомагає учням зрозуміти, як може виглядати залякування чи цькування в школі та як вони повинні реагувати на такі ситуації.

Хто я? Класифікації типу особистості та стилі вирішення конфліктів. У цій лекції учні дізнаються, який їх тип особистості та яким чином це впливає на їх взаємодію з іншими людьми, а також, як і коли вирішувати конфлікти.

Мозок підлітка: як це працює? Учні дізнаються про сильні, слабкі сторони та складності у розумінні власного мозку на кожному етапі розвитку, а також, про те, як максимально використовувати свій потенціал саме зараз у підлітковому віці.

Road Trip: На цій інтерактивній лекції учні мають можливість спробувати себе в якості акторів, співаків чи модельєрів, проявити свої таланти і отримати підбадьорення від учасників музичного гурту, а також, оволодіти навичками командної роботи.