17 квітня 2019 Звітний концерт "У життя через красу"

17 квітня 2019 року вже традиційно в актовій залі школи відбулося свято мистецтва – звітний концерт художніх колективів під назвою «У життя через красу».

Творчий звіт – завжди відповідальна подія в житті школи, адже це результат напруженої праці всіх працівників творчої сфери і учнівського колективу, а в підсумку – яскраве дійство на сцені, і вдячні оплески, і відгуки глядачів.

Концертна програма була насиченою та цікавою, складалася з різних жанрів мистецтва - школярі співали, танцювали, грали на музичних інструментах, декламували поезію.

Особливо сподобалось глядачам тематичні хореографічні композиції «Ой прийшла весна», «Мавпенята», «Морські розбійники», які підготувала керівник Котова С. В.

Зворушили чуттєвим і проникливим виконанням пісень хорові колективи та вокальні групи керівник Головій О. В.

Продемонстрували свій декламаторський хист Кравчук Роман, Орел Софія, Бохонська Марина, Собуцька Ірина.

А окрасою творчого звіту стали тріо у складі Алієвої Ірини, Бохонської Марини, Понк Марії, що виконало пісню «Я живу в Україні», а також танець «Ніжний вальс», який виконали Кравчук Роман та Лелик Олександра

Під час концерту демонструвалися учнівські роботи декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва керівники                Ваплярук О. І., Костюк І. Л., Токарчук О. Й.

Цей звітний концерт вкотре довів, що школа багата талантами, які з кожним роком розкриваються все більше, даруючи нам хороший настрій і приємні враження.