27.04.2018р. семінар вчителів української мови та літератури

А в Луцькій ЗОШ №2 знову свято. Відбувся міський семінар вчителів української мови і літератури. Тема семінару надзвичайно актуальна. Постаті нашого міста. Зокрема Костя Шишка.
Чи ще хто пам’ятає дивного чоловіка у сірому плащі, що мандрував вулицями нашого міста і декламував вірші

проходимо...
ідем
не впоравшись
чманієм від ідей
в незбагнуте
втікаючи

Це випускник нашої школи. Неодноразово він повторював " в мене були найкращі вчителі". Я дуже горда, що теж вчилась у цій школі, в школі, що за висловлюванням ще одного випускника, автора книги "Забужани", Євгена Філіпчука, в школі, яка виводить в люди.

Долучились до цієї акції мистецтвознавець, директорка Художнього музею філії Краєзнавчого музею Зоя Навроцька і науковий співробітник цього музею Оксана Вожатко. Дякуємо їм за цікаву і цінну виставку малюнків Костя Шишка, а ще цікаву розповідь про нього. Теж своє слово сказали друзі і знайомі, очевидці непростого життя неперевершеного митця поет Володимир Місюра, художники Володимир Жижерун і Сергій Корсай, поет і композитор Ігор Баранюк.

Також в пам"ять про цього геніального чудернацького філософа нашого міста ми посадили разом з гостями і учнями школи понад десять дерев у сквері імені Костя Шишка, який був закладений на території нашої школи ще у квітні 2010 року, за сприянням письменника Сергія Цюриця, поета Володимира Місюри і звичайно за ініціативою директора нашої школи Василя Грищука.

Велика подяка за цікаву зустріч нашим вчителям української мови і літератури Валентині Сай, Тетяні Стадницькій, Олені Пелех, Наталі Огребчук, Лілії Семеновій. До нових зустрічей!