Екскурсія 3-А клас

Волинь має славну козацьку історію. Войовничий дух предків грає в жилах й теперішніх нащадків, які з метою відродження культурно-історичної спадщини заснували в селі Гірка Полонка Луцького району козацько-історичний курінь «Чорна Рада». Козаки власними зусиллями побудували на території села музей під відкритим небом.

Саме  вивченням історії рідного краю та козацькими розвагами зустріли осінні канікули учні та батьки  3-А класу. Розпочалось перебування у музеї вшануванням пам'яті полеглих козаків пострілами з гармати біля братської могили. Учні захоплено спостерігали за інсценізацією озброєної битви, слухали розповідь отамана про події, які відбувались в нашому краї у роки козаччини, розглядали зброю, якою славні воїни боронили землю від нападників. Наприкінці дійства присутні смакували справжнім козацьким кулішем та їздили верхи на конях.

У далекому минулому залишилися подвиги козаків, проте слава мужніх захисників нашого краю не підвладна часові.