Луцькі школярі відмовилися від смаколиків, щоб допомогти бійцям

Луцькі школярі відмовилися від смаколиків, щоб допомогти бійцям

Учні загальноосвітньої школи № 2 у Луцьку подарували артилеристам 51-ї окремої механізованої бригади лазерний дальномір.
Про це повідомляє IA ZIK.
За словами педагога-організатора Ольги Наумчук, ідея збору коштів виникла в одного з учнів, але поступово до цього задуму приєдналася вся школа. Протягом двох тижнів дітлахи зібрали понад 10,8 тисячі гривень. На ці гроші разом із волонтерами придбали лазерний дальномір для артилеристів 51-ї окремої механізованої бригади із Володимира-Волинського.
Автор задуму збору коштів Олександр Шмаглій зізнається, що спочатку хотів допомогти однокласниці Катрусі, тато якої воює в АТО. «З допомогою дідуся зробив скарбничку, куди збирав гроші», – каже хлопчик.
Він переконував друзів не купувати чіпси чи фанту, а кинути гроші до скриньки.
За збігом обставин, отримати прилад приїхав боєць бригади Олег Магильонич, який є випускником цієї школи. Його розповідь про події на Сході дітлахи слухали, затамувавши подих. Дівчатка не стримували сліз. Школярі довго не хотіли відпускати бійця. Проводжали Магильонича всією школою, навіть повідкривавши вікна у класах та скандуючи «Слава Україні!».

http://www.volynpost.com/news/42485-lucki-shkoliari-vidmovylysia-vid-sma...