Осіння подорож у м. Чернівці та Кам'янець-Подільський

Подорож, ніби просте, звичайне слово, але скільки позитиву воно вміщує у собі.  Подорожуючи людина збагачується духовно, розширюючи свій світогляд  та отримуючи багато додаткових географічних, історичних  знань. Ми стаємо багатшими на позитивні емоції, спілкування та дружні стосунки.

Це все і навіть більше отримав наш 10-А клас загальноосвітньої школи №2 м. Луцька, під час дводенної екскурсії по містам : Чернівці, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, яку організував  найкращий класний керівник Лепка Ольга Федорівна. Прогулянка по вечірньому місту, мурами фортець і замків, оглядова екскурсія Чернівецького університету - все відбулося в найгарнішу пору осені. Тепла осіння погода зробила подорож  чарівною та дозволила ще більше насолодитись приємними враженнями. Для учнів, це найкращий подарунок, який залишиться на все життя у серцях та думках.

Нажаль, все хороше швидко закінчується, як і наша екскурсія, але все ж ми встигли насолодитися красивим краєвидами, які залишились ще й  на фотознімках. При чому  перегляд  їх можливий у будь який час на сайтах соціальних мереж, зокрема Instagram та Facebook, що дуже зручно.

Подорожуйте, як казав Андрій Кузьма, бо: «Яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них Парижем». Катерина Горбач учениця 10-А класу