Світла пам'ять про випускника Юрія Яцюка

Кажуть, людина живе доти, доки її пам'ятають. Завжди щирим і усміхненим з'являвся на порозі рідної школи її випускник Юрій Яцюк, талановитий журналіст, коментатор спортивних новин. До 75 річниці він підготував подарунок-свою лебедину пісню, фільм про історію навчального закладу, який сам і озвучив. Його голос лунатиме в коридорах школи. Він пішов у вічність, але залишиться в пам'яті в закладеному на його честь сквері.

18 квітня 2019 на території ЗОШ №2 за сприяння страхового туристичного агентства, громадського об'єднання футбольного клубу "Респект", директора школи Грищука В.А. учнями 6-Б класу було закладено сквер пам'яті легендарного телеведучого Юрія Яцюка.

З величезним завзяттям шестикласники садили деревця: туї, ялівець, бузок; дорослі допомагали і консультували, як правильно доглядати зелені насадження. Дев'ять років тому педагогічний та учнівський колектив школи заклав вже один сквер на честь українського поета Костя Шишка, який також був випускником школи. Милують око ялини, горобини, берізки та ошатні калини неподалік молодих насаджень.

Минуть роки, і сквер дивуватиме своєю зеленою красою, вабитиме п'янким ароматом туй, бузку, ялівцю як живий спомин про славного випускника Юрку Яцюка, котрий так любив свою школу.