Свято 1 вересня 2018 року

А осінь вже постукала в вікно,

чарівна осінь, сонячна і світла.

Ще гріє сонце сонячне тепло,

зелена барва на лугах не зникла.

Цвітуть жоржини, наче у раю,

всі кольори ввібрали диво-квіти…

Н. Красоткіна

Веселі літні дні уже минули, і знову школа розкрила свої обійми, 1 Вересня - День Знань. Вона радо вітала першокласників. Шкільне подвір’я заграло різнобарв’ям квіток.

Традиційно на урочисту лінійку першого дзвоника були запрошені гості-випускники нашої школи: народний депутат України Констанкевич Ірина Мирославівна, начальник управління охорони здоров’я м. Луцька Якимчук Микола Арсентійович та запрошені гості, методист міського управління освіти Власюк Тетяна Іванівна, голова ради школи Петрук Валентин Володимирович.

Директор освітнього закладу Грищук Василь Адамович висловив найкращі побажання батькам, учителям та учням, вручив почесні нагороди переможцям конкурсів.

Пролунав перший дзвінок – і покликав шкільну дітвору в дивовижну країну знань.

Додаток фото