Виховна година 2-А класу

Молоде покоління, що живе нині, має бути гідними нащадками своїх предків. Для цього потрібно берегти і примножувати те, що придбали важкою працею, здобули у нелегкій боротьбі наші пращури.

30 березня в рамках місячника «Українська культура» у 2-А класі відбулась виховна година на тему «Духовні скарби нашого народу». Учні готувались до цього заздалегідь: одні самостійно знаходили довідку про народні і державні символи України і ділились інформацією з присутніми.  Інша група дітей створила галерею малюнків «Шана хлібові», дехто мав завдання розпитати у бабусь про історію вишивання рушників та із цих реліквій розмістили у класній кімнаті виставку.

Захоплюючою була розповідь Тетяни Білецької про давній український однострій, який дістався їй у спадок від своєї бабусі. Учні мали змогу розглянути справжню домоткану лляну сукню та жилетку, яку одягали поверх неї.

Пісні, вірші, ігри та розваги – у всьому відчувалась гордість дітей за свою державу, її славетну історію та неоціненний скарб – традиції, що збереглись до наших днів.