Конкурси

Вітаємо!!!

Вітаємо!!!

Маматову Катерину

             ученицю 9-Б класу

за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості (номінація вокал "Чарвний голос")

Губерук Вікторію

             – ученицю 9-А класу

за зайняте ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу юних гумористів  "Посміхнемось щиро Вишні-2017"

Кравчука Романа  – учня 9-А класу

за зайняте ІІ місце у ІІ міському конкурсі читців

"Літературне гроно" 

Понк Марію  – ученицю 6-А класу

за зайняте І місце в міській виставці-конкурсі "Паперове диво" 

(у номінації  "Кусодама")

Ярощука Богдана  – учня 11-А класу

за зайняте ІІІ місце у ІІ міському мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка

 

Главацьку Катерину  – ученицю 6-Б класу

за зайняте ІІІ місце у ІІ міському мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка

Бондарук Ірину  – ученицю 6-Б класу

за зайняте ІІІ місце в  міському конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

 

 

Вітаємо!!! Гайдучик Діану

Вітаємо!!!

Гайдучик Діану

             ученицю 4-В класу

за зайняте ІІ місце

у міській виставці-конкурсі «Креативний Новий рік»

у номінації «Символ року»

Вітаємо!!! Осіпчук Яну, Березюк Юліану,Самчука Вадима, Шимчук Вікторію

Вітаємо!!!

Осіпчук Яну, Березюк Юліану

                               – учениць 4-А класу

Самчука Вадима, Шимчук  Вікторію

                                – учнів 3-В класу

переможців міського заочного конкурсу «Новорічний подарунок»

у номінації

 «Новорічна флористика»

Вітаємо!!! Маматову Катерину

 

Вітаємо!!!

Маматову Катерину

             ученицю 8-Б класу

за зайняте І місце

у міському конкурсі

солістів-вокалістів

«Шкільний соловейко»  –  2016

/середня група/

Вітаємо!!! Губерук Аліну

Вітаємо!!!

Губерук Аліну ученицю 9-А класу

за зайняте ІІІ місце

у ІІ (міському) етапі Міжнародного

мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка 

Вітаємо!!! Решотку Олену

Вітаємо!!!

Решотку Олену  ученицю 11-А класу

за зайняте ІІ місце у міському конкурсі «Патріоти Волині»

номінація «Кращий письмовий твір»

Вітаємо!!! Гайдучик Діану

Вітаємо!!!

Гайдучик Діану  ученицю 4-В класу

за зайняте ІІ місце у виставці-конкурсі «Паперове диво»

 /розділ «Модульне оригамі»/

Вітаємо!!! Спас Антоніну

Вітаємо!!!

Спас Антоніну  ученицю 5-А класу

за зайняте ІІ місце у виставці-конкурсі «Паперове диво»

 /розділ «Кусудами»/

Вітаємо!! Войтовича Юрія

Вітаємо!!!

Войтовича Юрія – учня 5-В класу

за зайняте ІІІ місце у міських змаганнях радіокерованих автомоделей

(легковики довжиною від 15 до 30 см)

Вітаємо!!! Губерук Вікторію, Губерук Аліну

Вітаємо!!!

Губерук Вікторію – ученицю 7-А класу

Губерук Аліну – ученицю 9-А класу

За зайняте ІІ місце у міському конкурсі флористики і фітодизайну «Симфонія осені»