Предметні олімпіади

Результати участі учнів на міських предметних олімпіадах

Результати участі учнів на міських предметних олімпіадах

2018-2019 н. р.

Предмет

Переможці

Клас

Місце

Вчитель

Математика

Роговська  Олеся

7-А

ІІІ

Маєвська  Л.Є.

Фізика

Заклекта Соломія

Никитюк Віталій

11-А

8-А

ІІІ

ІІІ

Сильчук  М.Т.

Французька мова

Гузюк  Оксана

9-А

ІІІ

Душак  Т.В.

Інформаційні технології

Горбач Катерина

10-А

ІІІ

Бондарчук Ж. А.

Трудове навчання

Ольховик Тарас

Крохмаль Ігор

11-А

9-А

ІІІ

ІІІ

Тарасюк Л.Я.

Обслуговуюча праця

Біляшевич Вікторія

Мельник Аліна

10-А

9-А

ІІІ

ІІ

Ваплярук О. І.

Костюк І.Л.

 

 

 

 

 

Вітаємо!!!

Горбач Катерину

ученицю 10-А класу

за зайняте ІІІ місце

призер міської олімпіади

з інформаційних технологій 

 

Вітаємо!!!

Гузюк Олександру

 ученицю 9-А класу

за зайняте ІІІ місце

призер міської олімпіади

з французької мови

 

 

 

 

 

 

Вітаємо!!!

Ярощука Богдана  – учня 11-А класу

за зайняте ІІІ місце у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Миронюк Вероніку  – учницю 10-А класу

за зайняте ІІІ місце у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнської олімпіади з географії

Сопронюка Юрія  – учня 10-А класу

за зайняте ІІІ місце у ІІ (міському) етапі 

Всеукраїнської олімпіади з історії

 

Вітаємо!!! Шевченка Василя

Вітаємо!!!

Шевченка Василя

       учня 11-А класу

за зайняте ІІІ місце

у міській олімпіаді

з трудового навчання 

Вітаємо!!! Гордун Іванну

Вітаємо!!!

Гордун Іванну

                      ученицю 10-А класу

за зайняте ІІІ місце у міській олімпіаді з французької мови

за зайняте ІІ місце у міській олімпіаді з трудового навчання

Вітаємо!!! Гордун Іванну

Вітаємо!!!

Гордун Іванну 

                   ученицю 10-А класу

за зайняте ІІІ місце

у ІІ (міському) етапі  Всеукраїнської олімпіади з французької мови 

Вітаємо!!! Ящука Антона

Вітаємо!!!

Ящука Антона учня 11-А класу

за зайняте ІІІ місце

у міській олімпіаді

з інформаційних технологій 

Вітаємо!!! Миронюк Вероніку

Вітаємо!!!

Миронюк Вероніку

                   ученицю 9-Б класу

за зайняте ІІІ місце

у міській олімпіаді з географії 

Вітаємо призера ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ВІТАЄМО

за зайняте ІІІ місце

у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнської олімпіади

з фізики

 у 2015-2016 н.р.

Ярощука Богдана, учня 9-Б класу

ВІТАЄМО за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади

ВІТАЄМО
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (міському) етапі
Всеукраїнської олімпіади

з трудового навчання

(технічні види праці) у 2015-2016 н.р.

Герасимюка Дмитра, 9-Б клас

ВІТАЄМО призерів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ВІТАЄМО
за зайняте ІІ місце
у ІІ (міському) етапі
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2015-2016 н.р.

Пилипчука Назарія 11-А клас

 

ВІТАЄМО
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (міському) етапі
Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2015-2016 н.р.

Решотку Олену 10-А клас