Спортивні змагання

Наша команда - призер «Шкіряного м’яча»!

З 16 по 24 травня учні м. Луцька відстоювали честь свого закладу у шкільному турнірі з міні-футболу «Шкіряний м’яч», який проходив під патронатом Фонду «Тільки разом». Змагання відбувалися у 2-х вікових категоріях: серед учнів 6-7 та 8-9 класів. Команди розподілені у 8 вікових групах 16-17 травня, виборювали «путівки» до фіналу турніру.

Третє місце у турнірі «Шкіряний м’яч» серед учнів 6-7 класів здобули учні нашої школи – представник команди, вчитель фізичної культури, Олена Хомич. У фіналі змагань команда була нагороджена м’ячами, медалями та кубком від Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

Вітаємо Фацевич Амелію

Вітаємо Фацевич Амелію, ученицю 1-А класу, із зайнятим І  місцем у відкритій першості СК «Спорт-Естет» з художньої гімнастики яка проходила 21-22 березня 2016 року.

Вітаємо шкільну команду за зайняте ІІІ місце в змаганнях з баскетболу серед команд ЗНЗ міста

Вітаємо  збірну команду школи за зайняте ІІІ місце в змаганнях з баскетболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів в рамках міської Спартакіади школярів 2015-2016 н.р.

Вітаємо  збірну команду школи за зайняте ІІІ місце в змаганнях з баскетболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів в рамках міської Спартакіади школярів 2015-2016 н.р.

9-Б клас

Дерлюк Едуард

Вороняк Дмитро

Чаплицький Михайло

Рахманов Єгор

Чередник Валентин

10-А клас

Шевченко Василь

Близнюк Василь

10-Б клас

Басюк Роман

Мельничук Станіслав

Барчук Богдан

Назарчук Назар

Опейда Олександр

11-А клас

Дроган Роман

та керівника команди вчителя фізичної культури Каліщука В.І.

У Луцьку відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

15 березня в місті Луцьку в приміщенні торгово-розважального центру «Порт-Сіty» на арені розваг “GENERATOR CITY” міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти Луцької міської ради та Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

В спортивному заході взяли участь 24 команди, з яких 17 сімей — з міста Луцька, 7 — з різних куточків області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість. Не тільки діти, а й батьки старанно долали перешкоди.

За підсумками всіх спортивних випробувань третє місце у міському фестивалі посіла сім’я Олександра, Оксани та Максимка Горелових, які представляли ЗОШ № 20. Друге місце виборола сім’я Сергія, Ірини та Даринки Вертей – представники НВК № 10. Абсолютним переможцем цьогорічних сімейних змагань, показавши найкращі результати, стала спортивна сім'я Анатолія та Олени Хомич з сином Михайликом. Тато - викладач ЛНТУ, мама - вчитель, а син - учень загальноосвітньої школи № 2. Ця родина стала першою також й за підсумками результатів обласного фестивалю, а тому буде представляти наше місто та область у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що відбудеться у травні в місті Суми.

Всі учасники міського фестивалю були нагороджені солодкими подарунками, а переможці та призери отримали ще й грошову винагороду від міського центру «Спорт для всіх».

Вітаємо переможців та призерів фестивалю, а сім'ї Хомич зичимо успішної підготовки та виступу на Всеукраїнському фестивалі.

'>   Це було справжнє свято для учасників заходу. Скандування уболівальників, підбадьорливі вигуки та сміх лунали на спортивній арені. І батьки, і діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Матеріал узятий із офіційного сайту Луцької міської ради та ВолиньSport

Вітаємо команду педагогічних працівників школи!

Вітаємо

Вітаємо команду комунального закладу "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради Волинської області" з перемогою у міських змаганнях з плавання серед педагогічних працівників в рамках спартакіади "Здоров'я"!